W edukacji potrzebna jest wolność. Czasem należy jednak powtórzyć materiał i dowiedzieć się co właściwie umiemy i na jakim jesteśmy poziomie oceniając według międzynarodowej skali znajomości języka - C, B lub A.

Oferujemy kursy do egzaminów stacjonarne (dla osób mieszkających w Krakowie) lub intensywne z możliwym noclegiem (dzieci przyjeżdżają z rodzicem lub opiekunem).

W polskim systemie edukacyjnym egzaminy z języka odbywają się co 3 lata:

• po trzeciej klasie szkoły podstawowej
  • po szóstej klasie szkoły podstawowej
  • po trzeciej klasie gimnazjum
  • na maturze

Jeśli chcesz powtórzyć materiał do egzaminu, przećwiczyć zadania egzaminacyjne z poprzednich lat oraz poprawić swój poziom wiedzy językowej

Zapraszam

• na systematyczną powtórkę obejmującą serię regularnych zajęć

lub jeśli jesteś spoza Krakowa

• intensywny kurs, gdzie możesz zatrzymać się u nas w Krakowie i popracować nad językiem w ciągu kilku dni, tygodnia lub dłużej.

Zapewniam zajęcia na różnorodnych materiałach, a jako relaks wycieczki po Krakowie z możliwością poznania uroków naszego pięknego miasta, także po angielsku.