Oferujemy kursy dla dzieci młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, w małych grupach lub indywidualnie.

Kursy stacjonarne

TYPY KURSÓW:

• Kursy klasyczne (ok. 70 godz od połowy września do końca roku szkolnego) z wieloletnią kontynuacją - zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 55 min. Warianty 30 i 45 min. (dzieci 5-8 letnie), 85 min. - grupy zaawansowane (na życzenie).
  • Kursy klasyczne uzupełnione jedną lub dwiema dodatkowymi odpłatnymi lekcjami w miesiącu z nauczycielem anglojęzycznym.
  • Kursy krótkie, intensywne, stanowiące zamknięte całości.
  • Konwersacje z nauczycielem anglojęzycznym wg życzeń klienta lub grupy.
  • Kursy na życzenie.
  • Dobór uczniów do grup odbywa się wg kategorii wieku i stopnia zaawansowania.
  • Cena jednostki lekcyjnej zależy od ilości osób w grupie.
  • Cena może być negocjowana w przypadku kursów intensywnych, na "życzenie" oraz konwersacji.
  • Negocjacji może też podlegać czas trwania zajęć oraz ich częstotliwość w tygodniu.

PODSTAWOWE INFORMACJE O SZKOLE:

• wieloletnie doświadczenie - pracujemy od 1993 roku
  • oferujemu szeroki zakres kursów i zajęć dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych
  • w ramach kursu zawarte są konwersacje z nauczycielem anglojęzycznym
  • wykwalifikowana kadra polska i anglojęzyczna
  • przygotowujemy do egzaminów maturalnych, na wyższe studia, egzaminów Cambridge oraz innych w zakresie GENERAL ENGLISH
  • grupy do 6 osób
  • staramy się dopasować godziny zajęć do możliwości czasowych poszczególnych klientów
  • mała biblioteka, parking, poczekalnia
  • przystępne ceny, rabaty dla rodzeństw, płatność ratalna

NASZE NAJMOCNIEJSZE STRONY:

• WYSOKA JAKOŚĆ NAUCZANIA - uczniowie nasi osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach maturalnych i Cambridge (wysokie noty, szkoła prowadzi ewidencję absolwentów i ich wyników egzaminacyjnych). Wyróżniają się oni szczególnie dużą sprawnością jeśli chodzi o mówienie.
  • ATRAKCYJNE I EFEKTYWNE LEKCJE - ćwiczymy daną partię materiału na różne sposoby, dzięki czemu uczeń się nie nudzi a materiał może być solidnie doćwiczony.
    Jest to możliwe dzięki MATERIAŁOM w jakie szkoła jest wyposażona - komputery z bardzo szerokim oprogramowaniem, DVD, video, duże zbiory obrazkowe (flash cards), gry, filmy szkoleniowe i fabularne, bajki, gazetki, plakaty, zabawki i inne oraz różnorodnym TECHNIKOM NAUCZANIA - nauka poprzez ruch i zabawę, gry komunikacyjne, nagrywanie filmów, teatrzyków, wykorzystanie muzyki, Project Work i innych.
  • Motywujące i skuteczne prowadzenie i monitorowanie PRACY DOMOWEJ - nasz system łączy wysoki standard wymagań przy jednocześnie przyjaznym i pomocnym podejściu do każdego ucznia jako indywidualności.
  • Pracujemy na elastycznych PROGRAMACH AUTORSKICH wypracowanych poprzez wieloletnie doświadczenie, kontakty z innymi szkołami za granicą, kilkunastoletnie członkostwo w międzynarodowej organizacji nauczycieli języka angielskiego IATEFL czego rezultatem jest JEDNOLITY STYL METODYCZNY szkoły, umożliwiający dopasowanie się do różnorodnych potrzeb każdego indywidualnego klienta.
  • Wszystkie materiały szkoła dostarcza bezpłatnie.
  • Mała rotacja pozwalająca na konsekwentną opiekę nad uczniem przez wiele lat.

informacje o innych aspektach naszej działalności znajdziesz na podstronach.