Zapraszamy rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka na nasze edukacyjne obozy do Krakowa.

Nasz program obejmuje różnorodne zajęcia plastyczne i rękodzieło. Oprócz tego możemy skutecznie pomóc w nauce języka angielskiego (wszystkie poziomy) i innych przedmiotów na poziomie szkoły podstawowej.
Przez kilka lat edukowaliśmy naszych synów w systemie Edukacji Domowej, dzięki czemu zyskaliśmy duże doświadczenie w nauczaniu różnych przedmiotów w ciekawy i przystępny dla uczących się sposób.
Hołdujemy zasadzie - uczysz się poprzez doświadczenie.

Możemy być pomocni dla rodzin, które już są lub zamierzają uczyć swoje dzieci w systemie Edukacji Domowej. Od lat współpracujemy ze szkołami, które skupiają największą liczbę rodzin ED w Polsce. Między innymi przygotowujemy sprawnie i skutecznie dzieci ED do egzaminów rocznych z języka angielskiego.

Usytuowanie naszego budynku w dolinie Wisły, 3 km od Wawelu, ale już w terenie zielonym, przy głównej krakowskiej trasie rowerowej, sprzyja wycieczkom historycznym do Starego Miasta z jednej strony i do pięknych okolic Tyńca z drugiej (po drodze dwa znakomite baseny i wioska misyjna z chatami ze wszystkich kontynentów).

- Dysponujemy 12 miejscami noclegowymi
- Wyżywienie w systemie cateringu (sprawdzony i smaczny)
- Rodzinna, ciepła atmosfera
- Referencje - możemy podać numery telefonów rodzin, które u nas już były. Mogą one doradzić jak pozyskać środki na dofinansowanie pobytu u nas. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, nie mniej jednak w rodzinie zastępczej wszystko się wielokrotnie pomnaża, więc jeśli jest możliwość dofinansowania, dobrze jest z tego skorzystać