W lipcu i sierpniu zapraszamy na:

• Rodzinne Spotkania Edukacyjne w ramach Projektu Integracyjnego z językiem angielskim i sztuką dla 3-4 rodzin
  • Wyjazd rodzinny w ekologicznie czyste tereny, gdzie znajdziemy świeże powietrze, smaczne jedzenie i dobre towarzystwo
  • Intensywne kursy języka angielskiego Danki Borys wg D-Method (www.d-method.pl).
  • Agroturystyka edukacyjna z językiem angielskim i sztuką

Jeśli mieszkasz w Krakowie, możesz dołączyć do naszych zajęć edukacyjnych. Nie musisz korzystać z noclegu i wyżywienia.
Koszt zajęć do negocjacji.

Szczegóły poniżej.

Spotykamy się już po raz dziewiąty - patrz: podstrona Projekt Integracyjny

• Język wiodący - polski
  • Język angielski w formie warsztatów muzyczno-ruchowych i na zajęciach plastycznych

Czy chcesz poznać inne rodziny, przeżyć interesującą przygodę edukacyjną, a przy tym odpocząć ?

Czy chcesz, aby twoje dzieci zaprzyjaźniły się z innymi i nabyły nowych umiejętności z języka angielskiego ?

Czy chcesz współtworzyć atmosferę spotkania rodzinnego, w którym uczestnicy dzielą się własnym doświadczeniem, wiedzą i talentami ?

W tym roku zapraszamy na Rodzinne Spotkania z Angielskim i Sztuką w Zawadce Rymanowskiej koło Dukli (25 czerwiec-3 lipiec 2016).

Zapraszamy na wyjazd rodzinny do Zawadki Rymanowskiej - urokliwego miejsca w okolicach Dukli przy granicy polsko-słowackiej. W ramach spotkania zapewniamy trzy godziny dziennie zegarowe warsztatów z języka angielskiego i sztuki (łącznie). Warsztaty prowadzone będą przez Dankę Borys i Zbyszka Borysa.

Proponujemy język angielski zarówno w formie autorskich warsztatów D- Method Danki Borys, opartych na muzyce, ruchu i różnego typu grach, oraz zajęć opracowanych pod kątem przygotowania do testów egzaminacyjnych- w zależności od potrzeb uczestników. Zajęcia ze sztuki prowadzone przez Zbyszka Borysa obejmują naukę rysunku odręcznego, kompozycji, perspektywy oraz stosowania kolorystyki w twórczości. Dodatkowo proponujemy konsultacje metodyczne dla rodziców jak efektywnie uczyć dzieci w domu angielskiego i rysunku.

Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych warsztatów z innych dziedzin, na przykład: pieczenie chleba, wikliniarstwo, garncarstwo, batik, linoryt, filcowanie i tym podobne.

Farfurnia (www.farfurnia.pl oraz https://www.facebook.com/FARFURNIA-149719045132687/?fref=ts )

-to nazwa gospodarstwa agroturystycznego gdzie organizujemy spotkanie- jest świetnym miejscem na wycieczki piesze i rowerowe, doskonałym aby odpocząć od zgiełku miasta. Można odetchnąć świeżym powietrzem, spędzić miło czas w dobrym towarzystwie i twórczym klimacie edukacji domowej oraz wymienić się doświadczeniami.

Wyjątkowym atutem jest smaczne ekologiczne jedzenie - samodzielnie pieczony chleb i posiłki według własnych sprawdzonych przepisów.

Rozpoczynamy obóz 25 czerwca w sobotę obiadokolacją o godzinie 18, kończymy 3 lipca w niedzielę śniadaniem o godzinie 9.

Dojazd własny.

Ceny ( obejmują nocleg, trzy posiłki dziennie oraz

trzy godziny warsztatów dziennie):

Dorośli- 970 zł

Dzieci do lat 6- 470 zł

Dzieci do lat 2- 10 zł za dobę

Dla zdecydowanych prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości 20 procent do połowy maja.

Zniżka specjalna dla naszego turnusu! :

W rodzinach 3+ najmłodsze dziecko gratis bez względu na wiek

Kontakt i rezerwacja: 502 07 25 21   oraz   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia z miejsca gdzie organizujemy wyjazd wakacyjny. W widocznym na zdjęciach domu będziemy mieszkać.